Ne Aramıştınız?

3 Kasım 2015 Salı

StopEver Cep Isıtıcı Ped

Merhabaa :)
Bugün yolda,arabada,evde,hastayken,üşürken,regl ağrısı çekerken rahatlatmak amaçlı üretilen ısıtıcı pedlerden bahsedeceğiz. :)
Bana kalırsa mucizevi bir ürün.Benim çok işime yarayan,çoğu kişinin de işine yarayacağını düşündüğüm birşey.


Bu pedlerin iki çeşidi var.Cep ısıtan ve vücudun üstünde taşınanlar.
Watsons'ın kendi markasının ısıtıcı pedleri vücudun üstünde taşınanlardan tenimize temas ettirmememiz gerekiyor.Bu nedenle mont içine iç çamaşırı üstüne yapıştırılarak kullanılması gerekiyor.Çeşidine göre ısıtma süresi değişiyor.Hava ile temas ettiğinde kendiliğinden ısınmaya başlıyor.Başka bir markanınkini kullanmadım ama watsons'ın 5'li paketi denemeye değer.5 tl gibi bir fiyatı vardı.Rossmanlarda başka markalarınkini bulabilirsiniz.Ayrıca bu pedlerin baş ağrısı gibi şeylere karşı soğutucu pedleri de bulunuyor.Tamamen geçirmese de hafiflettiğini duymuştum. :)
Elimdeki cep ısıtan ped ise stop ever markasına ait.Üstünde cilt ile temas etmemeli gibi bir ibare taşımıyor.Kaldı ki cebimize elimizi sokamayacaksak sıcacık durmasının ne anlamı var?
Bu nedenle ben gönül rahatlığıyla kullanıyorum.Kış bastırıp eldiven kullanmaya başladığımda da eldivenimin içine koymayı planlıyorum.Rahatsız olursam temas etmesinden en kötü avucumda tutarım diye düşünüyorum. :) Stop ever'in ısıtıcı pedi ise 3 tl civarında idi.8 saat ısıtmayı vaad ediyor.8 saat denemedim ama kullandığım sürede memnun kaldım.Siz de çok üşüyorsanız denemelisiniz. :)
Kapalı halini fotoğrafladım ancak kullandığım sürede hava karanlık olduğu için fotoğraflarım hiç güzel çıkmadı.Gündüz gözüyle kullandığımda instagramda mutlaka nasıl gözüktüğünü paylaşırım.
Umarım faydalı olmuştur.
@diyersenem instagram hesabından bana ulaşabilirsiniz. :)
Sorularınızı ve yorumlarınızı beklerim. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder